YAKINDA

Artery Pal 2 Pod Mod

590,00 TL
Vergi dahil
RENK :

Değerlendirme :  

4 Yorum
YAKINDA

Artery, tanınmış eleştirmen Tony B. ile güçlerini birleştirdi ve birlikte bizim için güzel bir tasarım ve kaliteli malzemelerle ilginç bir pod sistemi yaptılar. Kart kutusundan ilham alan bu metal kutu, değiştirilebilir kartuş sistemi, entegre 1000 mAh pil ve ayarlanabilir hava akışı sunar. Yan manyetik panel, kartuşa ve ısıtma kafasına kolay erişim sağlar. Yan düğme sadece ısıtmaya değil aynı zamanda pod modu açıp kapamaya da hizmet ediyor. Basit kullanımı sayesinde Artery PAL II yeni başlayanlar için uygundur.

Ekranı yoktur, karmaşık ayarlar gerektirmez, sadece kartuşu salt likit ile doldurun, pili mikro USB portu üzerinden şarj edin, açın ve buharlayın Diğer pod modlardan farklı olarak kartuşu muhafaza etmek ve sadece ısıtma kafasını değiştirmek mümkündür. Pakette, her biri farklı bir buharlama tarzı için iki tane var. 1.2Ω'luk daha yüksek dirençli kafa, klasik ağızdan akciğere buharlaştırma (sigara gibi) için ideal olsa da, daha düşük 0,6Ω'luk bir kafa, bir nargile gibi doğrudan ciğerlere buharlama yapmanızı sağlar. Elbette kullanılan kafaya çekme sıkılığını ayarlamak için ayarlanabilir bir hava akışı kontrolü de vardır.

TB1537RAINBOW
2021-06-06
Derece 
CEREN
2022-10-03

teknolojik güzellik

her alanda olduğu gibi elektronik sigarada da jeknolojik güzellikler sınır ötesine taştı ve biz kullanıcılar bunun rahatlığını güzelliğini yaşama fırsatı buluyoruz

  Derece 
  İPEK SU
  2022-10-03

  çok şık ve seri bir cihaz

  gördüğüm anda sipariş ettim kısa sürede elimde oldu sitede çok hızlı aksiyon alabiliyor ve sağlıklı doğru bilgi veriyor ürün geldiğinden beri kullanıyorum çok beğendim sorunsuz kullanıyorum.

   Derece 
   ÖZGÜN
   2022-10-03

   kaliteli güncel bir ürün

   görüntüsü ile ergonomisi ile performansı ile görenleri kendine hayran bırak kaya gibi sağlam bir ürün tavsiye ederim

    Derece 
    PELİN
    2022-10-03

    seri akıcı uzun ömürlü

    şu ana kadar aldığım cihazlardan farklı daha sağlam malzeme kullanılmış hızlı sorunsuz performansı yüksek bir cihaz

     Yorumunuzu yazın !

     Yukarı çık
     Menü
     Kapat
     Sepet
     Kapat
     Geri
     Hesap
     Kapat
     WhatsApp Sipariş Hattı