Halo Salt

(6)
Halo Kringle's Curse Menthol Salt Likit, mentol severleri çok daha yoğunlaştırılmış özel harman mentol ferahlığı ile doruklara çıkartıyor. Hemen satın al!!!
(11)
Halo Freedom Juice Salt Likit, virginia tütününün sıra dışı ve hafif bir biçimde aroma haline getirildiği üründür. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!
(8)
Halo Ultra Salt Torque 56 Likit, filtrelenmemiş tütün aroması. Saf bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir. Tükenmeden hemen satın alın!
(8)
Halo Salt SubZero Likit, yoğun serin nane efekti sergileyen bir  elektronik sigara likiti dir. Çok güçlü mentol lezzeti içerir. Hemen satın al!
(8)
Halo Ultra Salt Tribeca Likit, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir. Tükenmeden satın almak için hemen tıkla!
(8)
Halo Menthol Ice Salt Likit 30ml, buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunuyor.
(8)
Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmenize gerek yok.

Halo Salt Likit, pürüzsüz, kaygan ve tatmin edici dolgun boğaz vurumu ile bilinen popüler bir Salt Likit serisi sunmaktadır. Elektronik Sigara sektöründe yüksek kaliteli içeriklerle, üretilen bu özel Salt Likitler, geleneksel e-Likitlere oranla daha güçlü ve daha tatmin edici bir nikotin deneyimi sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Halo Salt Likit en önemli avantajlarından biri de, Pod sistemleri veya başlangıç kitleri gibi düşük wattlı cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olmalarıdır. Bu Halo Salt Likitleri daha yüksek wattlı kullanımını gerçekleştirebilecek ve sertlik olmadan daha tatmin edici, dolgun ve yumuşak nikotin vuruşu özleyen vapers’lar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Halo Salt Likit, klasik tütün ve mentolden karpuz ve mavi ahududu gibi meyveli ve tatlı seçeneklere kadar çok çeşitli aromalardan oluşur. Ayrıca, 20 mg'dan 50 mg'a kadar çıkabilen çeşitli nikotin yoğunlukları sunarak, Pod Mod kullanıcılarının ihtiyaçlarını en uygun biçimde seçmelerine imkan verir.

Yüksek kaliteli içeriklerine ve üstün lezzetlerine ilaveten, Halo Salt Likitler istikrarlı ve güvenilir performanslarıyla tüm piyasadaki liderliklerini korumaktadırlar. Halo Salt Likitler en son teknolojik performansların ışığında hassasiyetle üretilip, ve her şişenin özel ve mükemmel deneyim sunmasını sağlamak için titiz kalite kontrol önlemlerine tabi tutulurlar.

Halo Salt Likit, daha tatmin edici bir nikotin deneyimi arayan Pod Mod kullanıcıları için oldukça mükemmel bir seçenektir. Çok çeşitli aromaları ve nikotin yoğunluklarının yanı sıra kaliteye ve istikrara verdikleri önemle, Pod Mod kullanıcıları arasında popüler bir Salt Likit üreticisi olmaları Elektronik Sigara sektöründeki yerlerini perçinlemektedir.

Halo Salt Likid'i www.vozolkullanat.com web sayfasını ziyaret ederek güvenle sipariş edebilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı