Juul

(15)
Juul Pod Mod, kompakt tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunuyor.
(28)
JUUL2 Starter Kit, bir cihaz, şarj başlığı, Virginia Tobacco ve Crisp Menthol olarak iki farklı kartuş ile birlikte geliyor. Her paket 2 JUUL pod içerir.
Juul Tobacco Başlangıç Seti - ABD Versiyonu. Kompakt tasarımıyla dikkat çeken bu ürün, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunuyor.
(15)
Juul Starter Kit - UK Edition, kullanıcı dostu bir elektronik sigara başlangıç setidir. Şık tasarımı ve kompakt boyutuyla dikkat çeker.
(9)
Juul Starter Kit - USA Edition, kullanıcı dostu bir elektronik sigara başlangıç setidir. Şık tasarımı ve kompakt boyutuyla dikkat çeker.

Juul e-sigaralar, temel içeriği için serbest baz nikotin yerine yaprak bazlı tütünden nikotin tuzlarını (protonlanmış nikotin) kullanır. Juul, 2015 yılında nikotin tuzu hazırlığı için bir ABD patenti aldı. Juul, geleneksel bir sigaraya benzer şekilde beş dakikada nikotin doyumunu vermeye çalışır. Her kartuş ("Juul kapsülü" olarak adlandırılır), bir paket sigarayla yaklaşık aynı miktarda nikotin içerir ve yaklaşık 200 nefes verir. Her bir kartuştaki nikotin miktarı - Amerika Birleşik Devletleri'nde 59 mg / ml, Avrupa Birliği'nde 20 mg / ml ile sınırlıdır. Ağustos 2018'de Juul, nane ve Virginia tütün aromaları için yüzde 3 oranında kapsülleri tanıttı.Bu, 30 mg / ml'ye eşdeğerdir. Her kartuş propilen glikol, gliserin, aromalar ve nikotin tuzları içerir. Salt Nikotin, tütün dumanının sertliğinden yoksundur.  Juul kapsülleri, 2019'un sonlarına kadar sekiz tatta geldi. mango en popüler olanıydı. Juul ürünlerine www.vozolkullanat.com üzerinden ulaşabilirsiniz

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı