Nasty

(8)
Nasty Fix Slow Blow Pod, Ananas ve limon aroması. Bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. Sende hala denemediysen. MUTLAKA DENE!
(7)
Nasty Fix Cush Man Pod, Bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. Sende hala denemediysen. MUTLAKA DENE!
(8)
Nasty Fix Havana Tobacco Pod, Tütün aromasından hoşlananların gayet memnun edecektir. BU FIRSATI KAÇIRMA!
(5)
Nasty FIX Pod, Meyveli tatlardan hoşlananların gayet memnun edecektir. HEMEN SENDE DENE!
(7)
Nasty Fix Asap Grape Pod, Üzüm meyveli tatlardan hoşlananların gayet memnun edecektir. HEMEN SENDE DENE!
(5)
Nasty Fix Watermelon Ice, Ağız sulandıran lezzetini sizlere sunmaktayız. Yaz günlerinin vazgeçilmezi karpuz tek tercihiniz olacak. HEMEN DENE!

Nasty kullan at Pod Mod Elektronik Sigara, sürekli hareket halinde olan Pod Mod kullanıcıları için mükemmel olan ultra yüksek kaliteli, kompakt ve kullanımı kullanımı oldukça kolay olan bir kullan at Pod Mod cihazıdır. Bu tek kullanımlık olağanüstü cihaz, pürüzsüz ve tatmin edici bir kullan at Pod Mod deneyimi sağlayan %5 salt nikotin konsantrasyonuna sahip 1,3 ml Salt Likit ile önceden doldurulmuş hazır olarak gelir. Nasty kullan at Pod Mod Elektronik Sigara, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Nasty kullan at Pod Mod cihazı çekerek etkinleştirilir, teferruatlı, basılacak düğme veya ayarlanacak karmaşık ayarlar bulundurmaktadır. Nasty cihazını etkinleştirmek için ağızlıktan nefes almak ve pürüzsüz ultra yoğun lezzetin ve doyurucu dolgun buharının tadını çıkarmak yeterli olacaktır. Nasty kullan at Pod Mod cihazın en önemli özelliklerinden biri de oldukça uzun ömürlü bataryaya sahip olmasıdır. Nasty cihazı başına 300 puf sağlayabilen 280mAh güçlü pil ile çalışır, bu da onu tüm gün kesintisiz kullanım için mükemmel hale getirir. Tüm bunlara ek olarak, cihaz akmaya sızıntıya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece en sevdiğiniz Salt Likitin tadını doya doya herhangi bir dağınık veya dökülme olmadan keyfine vara vara çıkarabilirsiniz. Nasty kullan at Pod Mod cihazı, Mango, Üzüm, Yeşil Elma, Karpuz ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi orijinal lezzetli aromada mevcuttur. Her bir aroma, mükemmel bir tatlılık ve boğaz vurumu dengesi ile pürüzsüz, ipeksi ve tatmin edici bir kullan at Pod Mod deneyimi sağlamak için özenle hazırlanmıştır. Genel olarak, Nasty kullan at pod mod, kullanımı çok kolay ve harika bir lezzet sunan yüksek kaliteli harika cihaz arayan kullan at Pod Mod kullanıcıları için güvenilir şık kullanışlı bir Pod Mod seçeneği sunar. Uzun ömürlü pili, sızdırmaz tasarımı ve yoğun lezzetli aromaları ile Nasty kullan at Pod Mod, her deneyim seviyesinden Pod Mod kullanıcısını şaşırtan olağanüstü bir seçimdir. Sizler de Nasty kullan at Pod Mod' u deneyimlemek isterseniz www.vozolkullanat.com adresinden Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir bir veya üç gün gibi kısa bir süre içerisinde güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı