Saltica Breeze 600

Saltica Breeze White 600 Watermelon Ice Disposable Vape Bar, Karpuz aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Triple Mango Disposable Vape Bar, Mango aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Tiger Blood Disposable Vape Bar, Farklı aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Strawberry Banana Disposable Vape Bar, Çilek ve muz aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Princess Disposable Vape Bar, Şekerleme aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Pina Colada Disposable Vape Bar, Meyve aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Peach Ice Disposable Vape Bar, Şeftali aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Mint Disposable Vape Bar, Nane aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Bar, Nikotin aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Love 99 Disposable Vape Bar, Özel aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Honey Melon Disposable Vape Bar, Kavun aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Gummy Bear Disposable Vape Bar, Sakız aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Grapes Disposable Vape Bar, Üzüm aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Energy Bull Disposable Vape Bar, Enerji aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Double Apple Disposable Vape Bar, Elma aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Cotton Candy Disposable Vape Bar, Pamuk şeker aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Cola Ice Disposable Vape Bar, Kola aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Bubble Gum Disposable Vape Bar, Sakız aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Blueberry Disposable Vape Bar, Yabanmersini aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 Banana Ice Disposable Vape Bar, Muz aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze White 600 American Tobacco Disposable Vape Bar, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN SATIN AL!
Saltica Breeze 600 Watermelon Ice Disposable Vape Bar, Karpuz ve buz aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Triple Mango Disposable Vape Bar, Mango aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Strawberry Raspberry Cherry, Çilek, Ahududu ve vişne aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Pina Colada Disposable Vape Bar, Meyve aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Peach Ice Disposable Vape Bar, Şeftali aromalı olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacak. HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Love 99 Disposable Vape Bar, Özel aromalı olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacak. HEMEN DENE!
Saltica Breeze Kiwi Passion Fruit Guava Vape Bar, Kivi ve guava aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Gummy Bear Disposable Vape Bar, Sakız aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Double Apple Disposable Vape Bar, Elma aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Blueberry Sour Raspberry Disposable Vape Bar, Yabanmersini ve ahududu aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!
Saltica Breeze 600 Blue Razz Ice Disposable Vape Bar, Buz aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!

Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod cihazı, İngiliz üretici olan Saltica'nın sektördeki en lezzetli ve kullanımı en kolay bir Pod Mod Elektronik Sigara deneyimi isteyen Kullan At Pod Mod kullanıcıları için üretilmiş kompakt ve ergonomik Pod Mod cihazıdır. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, 600 puff çekim kapasitesi, 2.0 ml salt likit haznesi le size uzun ve oldukça keyifli bir Kullan At Pod Mod içim deneyimi sunar. şaşılacak seviyedeki Küçük boyutları ve özenle formülize edilmiş Salt Likit seçenekleri sayesinde istediğiniz dengeli dolgun boğaz vurumunu elde etmeniz çok kolay kullanım olanağı sunar. Saltica markası, Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod cihazı,ile lezzetli aromalardan üretilen Salt lLkit seçenekleriyle elinizden bırakmak istemeyeceğiniz benzersiz bir Kullan At Pod Mod deneyimi sunmak için sizlerle. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod'un en sevilen çeşitlerinden bazıları, Saltica Pearl 600 Grapes, Saltica Pearl 600 Pina Colada, Saltica Pearl 600 Double Apple'dır. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, özenle seçilmiş naturel aromalarıyla üretilen Salt Likitlerinde meyve yoğunluklu seçenekleriyle size gerçekten istediğiniz Kullan At Pod Mod keyfini sunuyor. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod'u hiç bir tuşa basmaya gerek duymadan sadece içinize çekerek çalışmaya başlayan Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, içindeki Salt Likit bittiğinde şarj veya yeniden doluma ihtiyaç duymadan atıp,dah önceden aldığınız başka bir Kullan At Pod Mod cihazı ile değiştirip keyifle kullanabileceğiniz üstün performansa sahip bir Kullan At Pod Mod cihazdır. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod cihazı, ilk kullanımdan başlayarak son nefese kadar aynı performans ile güç üreten Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, kullan at Pod Mod keyfinİ en derinden ve en güçlü olacak şekilde yaşamanıza imkan verir. Salt Likit üretilirken içerisinde zararlı kimyasallar barındırmadan üretilir, böylelikle sizlere daha güvenli bir Kullan At Pod Mod deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, VG, PG ve Salt nikotin dahil olmak üzere yüksek kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Nikotin yoğunluğu 20mg ila 50mg arasında çıkabilmektedir. Bu da Saltica Pearl ile istediğiniz yoğunlukta nikotin kullanımını seçebileceğiniz ve Salt Likitin dolgun boğaz vurumunu seçebileceğiniz anlamına gelir. Türkiye' de Saltica ürünlerinin tek yetkili satış noktası olan www.vozolkullanat.com web sayfasında Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod bütün çeşitleriyle beraber satışa sunulmuştur. Tüm Türkiye'den kapıda ödeme avantajı ile sipariş verebilir ve kutusundan çıkartır çıkartmaz Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod cihazınızı güvenle kullanmaya başlayıp huzur ve keyifle tadını çıkarabilirsiniz

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı