Saltica Pearl Pro 3500

Saltica Pearl Pro Whiskey Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Viski tütünü aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Watermelon Lychee 3500 Disposable Vape Pen, Karpuz aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Virginia Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Vanilla Toffee 3500 Disposable Vape Pen, Vanilya aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Vanilla Tobacco Ice 3500 Disposable Vape Pen, Vanilya ve tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Vanilla Donuts 3500 Disposable Vape Pen, Vanilya aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Vanilla Caramel Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Vanilya ve karamel aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Usa Mix Flavourart 3500 Disposable Vape Pen, Meyve aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Taro Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Krema aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Strawberry Raspberry Cherry 3500 Disposable Vape Pen, Çilek ve ahududu aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Strawberry Jam Pastry 3500 Disposable Vape Pen, Çilek aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Strawberry Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Çilek ve krema aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Strawberry Banana 3500 Disposable Vape Pen, Çilek ve muz aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Peanut Butter Strawberry Jam 3500 Disposable Vape Pen, Çilek aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Nut Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Melon Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Kavun aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Marshmallow Cinnamon Custard Vanilla 3500 Disposable Vape Pen, Tarçın ve vanilya aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Light Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Kiwi Passion Fruit Guava 3500 Disposable Vape Pen, Kivi ve guava aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Honey Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Harika tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Hazelnut Latte 3500 Disposable Vape Pen, Latte aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Gummy Bear 3500 Disposable Vape Pen, Sakızlı ayı aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Fragrance Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Cookie Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Kek ve krema aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Coffee Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Kahve ve tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Classic Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Klasik tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Cigar Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Butterscotch Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Tütün aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Blackcurrant Cotton Candy 3500 Disposable Vape Pen, Pamuk şeker aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Pro Banana Peanut Butter Caramel 3500 Disposable Vape Pen, Muz, Bitter ve krema aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl Apple Pie Cinnamon 3500 Ice Cream Disposable Vape Pen, Elma, Tarçın ve krema aromasıyla ağız sulandıran lezzet. Dene, Memnun kal. HEMEN TIKLA!
Saltica Pearl American Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Amerikan tütünü aroması ile bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek. HEMEN SENDE DENE!

Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara cihazı, İngiliz Kullan At ve Salt Slikit devi Saltica'nın keyifli ve lezzetli bir Pod Mod deneyimi isteyen Kullan At Pod Mod kullanıcıları için üretilen kompakt,ergonomik ve kullanışlı bir Kullan At Pod Mod cihazıdır. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod, 3500 puff çekim kapasitesi, 7.0 ml Salt Likit Kapasitesi ile Vapers’lere uzun ve keyifli bir Kullan At Pod Mod deneyimi sunuyor. Küçük boyutları ve özenle formülize edilmiş Salt Likit çeşitleri sayesinde istediğiniz dolgun boğaz vurumunu ve aroma yoğunluğu seçeneğini elde etmeniz için üretilmiştir. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod cihazı, oldukça lezzetli ve yoğun bir tada sahip naturel aromalardan üretilen Salt Likit çeşitleri ile vazgeçmek istemeyeceğiniz eşsiz bir Kullan At Pod Mod deneyimi için sizlerle. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod'un en beğenilen ve tercih edilen seçeneklerinden bazıları, Saltica Pearl Pro 3500 Vanilla Tobacco, Saltica Pearl Pro 3500 Strawberry Ice Cream, Saltica Pearl Pro 3500 Honey Tobacco'dur. Saltica Pearl 600 Kullan At Pod Mod, özenle seçilmiş aromalarıyla üretilen Salt Likitlerinde meyve, mentol ve tütün yoğunluklu çeşitleri size tam arzu ettiğiniz ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde Kullan At Pod Mod deneyimi sunuyor. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod cihazı , nefes sensörü ile kutusundan çıkarttığınız anda hiç bir tuşa gerek kalmadan sadece küçük bir yüz kası hareketi ile çalışmaya başlar. İçindeki Salt Likit bittiğinde şarj veya yeniden dolumaya gerek kalmadan atıp başka bir Kullan At Pod Mod ile değiştirip keyifle kullanabileceğiniz özel bir Pod Mod cihazdır. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod, kutusundan çıkarttığınız andan son çekime kadar aynı istikrarlı performans, yoğun aroma keyfi ve dolgun boğaz vurumunu Vapers’lara sunar böylelikle sizi Kullan At Pod Mod keyfinden bir an olsun kopartmaz. Salt Likit üretilirken içerisinde zararlı kimyasal Maddeler dahil edilmeden üretilir, böylelikle kullanıcılara çok daha güvenli bir kullan At Pod Mod deneyimi sunar. Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod cihazı , içinde hazır gelen Salt Likitinde VG, PG ve salt nikotin dahil olmak üzere en kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Nikotin yoğunluğu 20mg ila 50mg aralığında olmak üzere iki farklı alternatife sahiptir. Bu da istediğiniz yoğunlukta nikotin kullanımını seçebileceğiniz ve Salt Likitin boğaz vurumunu ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Türkiye' de Saltica ürünlerinin tek yetkili satış noktası olan www.vozolkullanat.com web sayfasında Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod tüm seçenekleri ile beraber satışa hazırdır ve Pod Mod kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Tüm Türkiye'den kapıda ödeme avantajı ile sipariş verebilir ve kutusundan çıkartıp Saltica Pearl Pro 3500 Kullan At Pod Mod cihazınızı kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı