Smok Nord Kartuş
Smok Nord Kartuş
YAKINDA

Smok Nord Kartuş

340,00 TL
Vergi dahil

Değerlendirme :  

0 Yorum
YAKINDA

Smok Nord Pod elektronik sigaranın salt likit yedek parçalarından birisi Smok Nord Kartuş olarak bilinmektedir. Smok Nord Kit; yalnızca bir düğmeyle tetiklenebilen oldukça gelişmiş bir pod vape setidir.

Smok Nord Kit; sahip olduğu yedek pod kartuşuna ek olarak 1100mAh dahili bataryası ile güçlendirilmiştir. Smok Nord Kit, kullanıcılarına 10W ile 15W arasından ateş açarak oldukça sağlam ve kaliteli bir vaping sunmaktadır.

Smok Nord Kit'in sahip olduğu iki bobin sayesinde Nord mesh 0.6 ohm bobinler ve 1.4 ohm düzenli bobinlerle beraber donatılmıştır. Bu sayede, bobinlerden birisi kaliteli bir MTL deneyimi sunarken diğeri de aynı şekilde kaliteli büyük buhar elde edilmesini sağlamaktadır.

Smok Nord Kit'in özelliklerinden tam olarak faydalanmak için Smok Nord Kartuş yedek parçasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Smok Nord Kartuş'un Özellikleri

Smok Nord Kartuş; beşli paket halinde satılmaktadır. Salt likit yedek parçaları kategorisinde yer alan bu ürün; mesh 0.6 ohm, regular 1.4 ohm ve seramic 1.4 ohm özelliklerine sahiptir. Ohm seçimi bu üç ohm alternatifi arasından yapılmaktadır. Regular 1.4 ohm; mesh 0.6 ohm ve seramic 1.4 ohm ile birlikte gelmektedir. Mesh 0.6 ohm örgü bobin; büyük bulutlar için gerekli olan subohm vaping ve daha hızlı ısıtma için tasarlanmış bir üründür. Regular 1.4 ohm'luk bobin ise MTL vaping için tasarlanmıştır. Seramik 1.4 ohm ise CBD yağ ile mükemmel bir uyuma sahiptir. Seramik; yüksek sıcaklık direncine dayanıklı, güçlü ve yüksek stabiliteye uygun bir maddedir. Seramik bobine uygulandığı zaman bobinin dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek olmaktadır. Seramik 1.4 ohm; yüksek wattlı bir durumda dahi gayet iyi çalışmaktadır. Kullanıcı, Wape'e ateş açtığı zaman, Norn bobini e-likiti tamamıyla atomize etme yeteneğine sahip olacaktır. Bu sayede, kullanıcıya en uygun tat sağlanmış olacaktır. Nord coil; Smok Nord Pod ve Smok Nord Pod kiti için tasarlanmış bir üründür. Smok Nord Kartuş; beşli paket olarak satılmaktadır. Bu ürünü, yalnızca yedek parça olarak alanlar yaptıkları tercihten dolayı oldukça memnun olacaktır. Ürün, tartışılmaz bir kaliteye sahiptir.

Smok
TB53
2021-06-06

Veri Sayfası

Kartuş
Var
Tank Kapasitesi
4.5 ml
Kutu İçi Adeti
2 Adet
Ohm
0.6Ω Mesh ve 1.4Ω
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı