Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuşu
Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuşu
Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuşu

Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuşu

330,00 TL
Vergi dahil

Değerlendirme :  

1 Yorum

Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuş 2'li Paket

Vaporesso Swag PX80 Yedek Pod Kartuş, kullanıcılarına likit boşaltımı yapmandan coil değiştirebilme imkanı ve teknolojisi sunan, Vaporesso mühendislerince geliştirilmiş özel sızdırmazlık teknolojisine sahip, GTX platforma sahip (coillerle çalışan) ve 4ML likit depolama kapasitesine sahip olup Vaporesso Swag PX80 Pod Mod'lar için tasarlanmıştır.

Vaporesso Swag PX80 Pod Modunuzla birlikte müthiş uyumla çalışarak kullanıcılarına mükemmelliği deneyimletmeyi hedefleyen, 4ML likit depolama kapasitesine sahip Vaporesso Swag PX80 Yedek Pod Kartuş; pek çok özelliği ile çoğu pod kartuştan çok daha üstündür. Bu özelliklerden biri olan likit boşaltımı yapmadan coil değiştirebilme teknolojisi, kullanıcılarına coil değişimi yapmak için likitle temas etmeksizin çok daha temiz ve zahmetsiz bir yol sunmaktadır.

vaporesso-swag-px80-pod-kartus-cartridge-1

Firmanın ''dörtlü sızıntı önleme koruması'' olarak bahsettiği sızıntı koruma prensibi de Vaporesso Swag PX80 Kartuşun öne çıkan özelliklerinden birisidir. 3 farklı silikon-coil koruması ve ''likit dolaşım sistemi'' sayesinde Vaporesso Swag PX80 Yedek kartuş sızdırmazlık konusunda oldukça iddialı olan bir pod kartuştur.

GTX coil platformu barındıran ve dolayısıyla GTX coillerle mükemmel uyumda çalışan Vaporesso Swag PX 80 Kartuş, GTX coillerle Vaporesso Swag PX80 Pod Modun üstün buhar deneyimi için buluştuğu yerdir.

vaporesso-swag-px80-pod-kartus-cartrdidge

vaporesso-swag-px80-pod-kartus-cartridge

Özellikler:

 • 4ML likit depolama kapasitesi
 • Dörtlü sızıntı önleme koruması
 • GTX Platform (GTX coillerle çalışabilme imkanı)
 • Likitle alakalı olmaksızın coil değiştirebilme özelliği

Paket İçeriği:

 • 2 Adet Vaporesso Swag PX80 Yedek Pod Kartuş

vaporesso-swag-px80-pod-kartus-cartridge

Vaporesso
TB1050
2021-06-06
Derece 
Saffet
2022-07-23

mükemmel

Takması ve kullanımı çok rahat

  Yorumunuzu yazın !

  Yukarı çık
  Menü
  Kapat
  Sepet
  Kapat
  Geri
  Hesap
  Kapat
  WhatsApp Sipariş Hattı