Vgod Apple Bomb Salt Likit 30ml
Vgod Apple Bomb Salt Likit 30ml
YAKINDA

Vgod Apple Bomb Salt Likit 30ml

399,00 TL
Vergi dahil
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

0 Yorum
YAKINDA

Vgod Apple Bomb Salt Likit, ekşi elmanın tatlı aroma olarak sunulduğu, damakta enfes tat bırakan lezzetlerden biridir. Özellikle tatlı ve ekşi zıtlığının bir arada verildiği bu salt likit, pod mod kullanıcılarının tanıdığı ve bildiği elma aromalı likitlere bir yenisini daha ekleme fırsatını bulmalarını sağlayacaktır. Siz de elma sevenlerdenseniz Vgod Apple Bomb tam size göre diyebiliriz.

VGOD Apple Bomb Nic Salt

VGOD tarafından 30 ml tatlı tuz suyu

25 mg (%2.5) ve 50 mg (%5.0) nikotin kuvvetlerinde mevcuttur

50PG / 50VG

Lezzet Profili: Yeşil elma

 

VGOD'dan Apple Bomb Nic Tuz Suyu Hakkında

Elma yelpazesinin her tonunu yakalayan patlayıcı lezzetli bir e-sıvı olan VGOD'un Apple Bomb Nic Salt Juice, gün boyu karşı konulmaz bir vape için canlı ve canlandırıcı bir tatlı ve ekşi elma patlaması sunar. Parlak ve ekşi bir büyükanne smith nefesiyle başlayan bu Apple Bomb Nic Salt Juice, elektrik tatlılığının ince notalarıyla yavaş yavaş enfes bir ekşi elma kuşağı nefesine dönüşür. Hem otantik hem de yapay elma tatlarından hoşlananlar için mükemmel bir seçim, meyveli e-likit cephanenizi genişletmek için karmaşık ve ağız sulandıran yeni bir lezzet arıyorsanız, VGOD'dan bu tatmin edici Apple Bomb Nic Tuz Suyu'nu mutlaka verin. denemek.

VGOD'un Apple Bomb Nic Tuz Suyu, 25 mg (%2,5) ve 50 mg (%5.0) nikotin gücü arasında seçim yapabileceğiniz 30 ml'lik bir nikotin tuzu şişesiyle gelir. Elma hayran değil mi? VGOD'un tam nikotinli tuzlu su seçeneklerine göz atmayı unutmayın.

VGod
TB53425MG
2021-06-06
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı