Voopoo

(10)
Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod, 1200mAh dahili pil, 2ml likit kapasitesi ve 17W maksimum çıkış gücüne sahiptir.
(10)
Voopoo Doric 60 Pod  Sistem Kiti, Antik Roma panteonunun gizemli sütunlarından ilham alan Doric 60, şık görünümlü ve uzun pil ömrüne sahip bir pod cihazıdır.
(13)
Voopoo Drag S Pro Pod 3000mAh pil kapasiteli Max 80W iOutput Modu ve 5.5ml TPP X Pod içerir. Bir geçiş anahtarı (açma/kapama düğmesi) ile yalnızca en yüksek performansı...
(11)
Voopoo Drag X Pod Mod Bir adet  18650 harici pil  ile çalışmaktadır.  Tip-C  ile güç kaygısından uzak hızlı şarj olma özelliğine sahiptir.  5W ile 80W  arası ayarlanabilir...
(11)
Voopoo Drag X Pro Pod Drag X Pro Cihazı ve TPP X Pod'dan oluşur. Yükseltilmiş 5.5ml TPP X Pod uygulandı Yarı gizli düğmeye basın ve yandan doldurmak için döndürün, daha sıhhi.
Voopoo Drag E60 Pod Mod, 60W maksimum çıkış gücüne sahiptir ve 1500mAh dahili pil ile çalışır. 4.5ml likit kapasitesine sahiptir.
(4)
Voopoo DRAG S PnP-X KIT, yüksek performanslı bir elektronik sigara cihazıdır. 5-60W çıkış gücüne sahiptir.Şık tasarımıyla dikkat çeker.
(19)
DRAG X Plus, deri ve metalin klasik tasarımını sürdürür ve GENE.FAN 2.0 çipi ile maksimum 100W çıkış sağlar.
(1)
Voopoo Musket Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 5-40W çıkış gücü ve 4.5ml likit kapasitesi ile mükemmel bir deneyim sunar.
(6)
Voopoo Seal Pod Mod, kompakt ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 1200mAh batarya kapasitesiyle uzun süreli kullanım sağlıyor.
(1)
Voopoo Vinci X 2 Pod Mod, yüksek performansı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.
(1)
Voopoo Vinci 2 Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 1500mAh batarya kapasitesi, 50W maksimum çıkış gücü ile mükemmel bir deneyim sunar.
(1)
Voopoo Vinci Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 1500mAh batarya kapasitesi, Şık tasarımıyla dikkat çeker.
(5)
Voopoo Drag X Plus Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 100W maksimum çıkış gücüne sahiptir ve 5.5ml likit kapasitesi vardır.
(1)
Voopoo Argus X Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 80W çıkış gücü, 4.5ml likit kapasitesi ve 1500mAh pil ömrü ile mükemmel bir deneyim sunar.
(9)
Voopoo Argus Pro Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 80W çıkış gücü, 4.5ml likit kapasitesi ve 3000mAh pil özelliği ile dikkat çekiyor.
(8)
Voopoo Kit V Suit Pod Mod, 40W çıkış gücüyle yüksek performans sunar. 1200mAh dahili pil ve hızlı şarj özelliğiyle dikkat çeker.
(9)
Voopoo Argus Air Pod Mod, kompakt ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 900mAh batarya kapasitesi uzun süreli kullanım sağlıyor.
(1)
Voopoo Vinci X Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 70W çıkış gücüne sahiptir. Şık tasarımıyla dikkat çeker.

VooPoo, elektronik sigara endüstrisinde her türden elektronik sigara kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede yüksek kaliteli cihazlar sunan tanınmış bir markadır. Yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar VooPoo'da herkes için bir şeyler vardır. VooPoo, 2017 yılında Çin'de kurulmuş diğer Elektronik Sigaralara oranla nispeten daha yeni bir markadır. Oldukça kısa geçmişine rağmen marka, yenilikçi ürünleri ve kaliteye olan bağlılığı sayesinde Elektronik Sigara endüstrisinde hızla popülerlik kazanmış ve rakiplerinin arasında haklı yerini almıştır. VooPoo'yu diğer markalardan ayıran en önemli şeylerden biri de tamamen teknolojiye odaklanmasıdır. VooPoo, tamamen araştırma ve geliştirmeye büyük yatırımlar yapmış arge çalışmalarına büyük ivme kazandırmıştır. VooPoo cihazlarını piyasada öne çıkaran pek çok konuda çığır açan yeni özellikler sunmuştur. VooPoo Elektronik Sigara, başlangıç kitleri, Pod Sistemleri ve pod Modlar dahil olmak üzere bir dizi Elektronik Sigara sunmaktadır. İşte VooPoo’nun en popüler ürünlerinden bazıları: Drag Serisi Drag serisi, VooPoo'nun Elektronik Sigaranın en popüler ürün serilerinden biridir. Bu serideki cihazlar oldukça şık, güçlü özelliklerle donatılmış ve onları ileri düzey profesyonel kullanıcılar için mükemmel özelliklerle donatılmıştır.

Drag serisinde Drag X, Drag S, Drag 2 ve Drag Mini gibi pek çok Elektronik Sigara bulunmaktadır. Tüm bu cihazlar, VooPoo'nun ışık hızında ateşleme ve pek çok gelişmiş ileri seviyede yenilikçi özellik sunan tescilli GENE çipi tarafından desteklenmektedir. Vinci Serisi Vinci serisi, VooPoo'nun Pod Mod serisidir ve performansından ödün vermeyen kompakt ve taşınabilir bir cihaz arayan elektronik sigara kullanıcıları için oldukça ideal ve hızla favori haline gelmiştir. Vinci serisinde Vinci X, Vinci Air ve Vinci Pod dahil olmak üzere pek çok Elektronik Sigara ve Pod Mod bulunmaktadır. Bu cihazların tamamı , akıllı Coil tanıma ve bir dizi özelleştirilebilir ayar sunan GENE.AI çipi tarafından desteklenmektedir. Argus Serisi Argus serisi VooPoo'nun en yeni ürün serisidir,Elektronik Sigarayahem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmel olan bir dizi Elektronik Sigara ve Pod Mod sunar. Argus serisinde Argus X, Argus GT ve Argus Air gibi bir dizi cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar, yüksek ateşleme hızları ve sıcaklık kontrolü ve değişken watt dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özellik sunan GENE.TT çipi tarafından desteklenmektedir. Neden VooPoo'yu Seçmelisiniz? Yenilikçi Teknoloji VooPoo, markanın kalabalık elektronik sigara pazarında öne çıkmasına yardımcı olan yenilikçi teknolojisiyle tanınıyor. GENE çipinden GENE.AI çipine kadar VooPoo, elektronik sigara ve pod mod cihazlarının rakiplerinden daha iyi performans göstermesine yardımcı olan birçok çığır açan özellik sunmuştur. Kaliteli Yapı VooPoo elektronik sigara ve pod mod cihazları uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. Marka, her cihazın yüksek standartlarını karşıladığından emin olmak için yüksek kaliteli malzemeler ve titiz kalite kontrol standartları kullanır. Geniş Cihaz Yelpazesi VooPoo, her tür vapers'ın ihtiyaçlarına uygun geniş bir cihaz yelpazesi sunar. İster yeni başlayan ister ileri düzey bir kullanıcı olun, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir cihaz bulacağınızdan emin olabilirsiniz. VooPoo yenilik, üstün kalite ve yüksek performans ile bütünleşen bir markadır. Drag serisi, Vinci serisi ve Argus serisini kapsayan Elektronik Sigara ve Pod Mod yelpazesi, gelişmiş teknik özellikleri, yenilikçi teknolojisi ve kaliteli yapısı sayesinde piyasanın en iyi ve en popülerleri arasındadır. İster yeni başlayan ister ileri düzey bir kullanıcı olun, VooPoo'da her Elektronik Sigara ve Pod Mod kullanıcısına hitap eden bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Salt likit ve e-Likitlerinizden doğal yoğun aroma, kusursuz ve doyurucu hassas boğaz vurumu almak istiyorsanız Voopoo Elektronik Sİgara ve Pod Mod cihazlar bu doyumu fazlasıyla yerine getirecektir. www.vozolkullanat.com adresi üzerinden orijinal Voopoo Elektronik Sigara ve Pod Mod cihazlarını Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilir ve büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı